Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta - Bohu Gati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

big big basta

haaaaaha.hajde hajde

ref
bohu gati,ti bohu gati
bohu gati,bohu gati bitch
bohu gati,ti bohu gati
behu gati durt lart,ti behu gati

x2
Rruget presin per albumin tim t'par
mu ka msu goja duke then tani do dal
gjith kohes jam i hallakat,pak i sakt me pa ,nivelin e jeteses ku po shkojn disa
Rreth meje qarkullojn me miliona eura me melearda lek,
kshu qe duhet ndonje gjo me shpertyu,
me qen pjes e ndryshimit
cuni esht sot faktor perfundimit
Ruje pistoleten per koncerte
shti n'ajer
dhe mos e kurse atij qe flit
i qihet nona
un jam lojtar dhe luj ne formacion
i rendesishem per hip hop
i rendesishem jom
se ti je me shum burr,
shum mirical me shum se kurr ndihet sa tipical
i njejti qe e pa 97 me deshtaket
qe e bonin hip hop tapit
dhe album me (bo..) fshatit

ref
bohu gati,ti bohu gati
bohu gati,bohu gati bitch
bohu gati,ti bohu gati
behu gati durt lart,ti behu gati

x2
jena 2-0,1-0 shtoji 10
t je 1-9,9-0 kaq je
un jam 2-0 tip 0, kije mendjen
ndegjoje me vemendje
''na po lujm me lojna treja na na''
improvizojm skena edhe ndertojm skena
ne spo thena rrena
aq vlejm aq jena
disa te cmend qe po mendojn
me kthy levizje
do tu them t'sakrifikojn edhe ne koh krize
n;koncerte jom adrenalin
ngrejm mbrap M.P
si gaxhek edhe patatin
quje send, po un po e quj mrekulli b2N futu n'vend
dhe tregoje cfar di
ka probleme me frendsat
edhe emrin ma din
mbrapasken,producent asTBI
kush po vjen e di qe po merr hite
ne i kem hy thell
e pronojm sfiden!

ref3x

bohu gati,ti bohu gati
bohu gati,bohu gati bitch
bohu gati,ti bohu gati
behu gati durt lart,ti behu gati


Ky tekst u dërgua nga Donaldo InfinityBig Basta
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/12/2009
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 9


Big Basta - Bohu Gati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bohu Gati".
3. Video është e këngës "Bohu Gati", por nuk këndohet nga Big Basta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Basta:


Komente 0