Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta - Terror (Feat. 2po2)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


BIG BASTA/REFREN 6X:
TERRORI BY BY BY BA BA BA BY
BIG BASTA :
PREZENTOJ LUFTRA TECHNOLOGY , DISKO, SISKO, METALLOXHI, QENDRA VEMENDJES , QENDRA E MENDJES, SJAM I SIGURT SA I SIGUROJ, VENDET, VETEM TI , TI MI KE SHE ,EDHE PREKEN TI MIR QE S'NJEH , JAM PIS ENERGJI PER NJEREZIT , MER SIMPATIT , MERR SI MERR SI ,SA MENDOJ QE JAPI , KAPIM , PER ME TEPER , ME NDIHMONI , SE AS GJE S'ME BOHET VON PER LEK , ME SHKATRONI SE E KAM NJE TIRONE QE SJU LE , TIK TAK TIK TAK TIK TAK , PI PAK , MERR PAK , HAJDE PAK , UNE JU SJELL N'LAK HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

BIG BASTA/REFREN 8X:
TERRORI BY BY BY BA BA BA BY

2PO2: HAJDE LEVIZJET, 123 , LIROHU DHE NISJA E KCE , TIRONE MERRE ZANIN TEM HIDHESH E DRIDHESH E MA VON SHKON SEN , BBB BESNIK 1.000.000%, AUTENTIK , FUCKING , DOPING HIP HOP , STYLING ,SHOPPING NON STOP I QETE ASNIHERE NUK JAM ME STRES , KESHI , SE KAM KESH DERA SA TE VDES , NE NE NE KETE UNIVERS , NE NE NE NUK ZBRES , SHKEJQEJ , JAM NE MES TE TRURIT ME FAL , PUNOJ , VEPROJ N'PRISHTINE , LUFTOJ , PUNOJ E DIN.

BIG BASTA/REFREN 8X:
TERRORI BY BY BY BA BA BA BY


Ky tekst u dërgua nga Muki Dhe AnidaBig Basta
Featuring: 2po2
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/04/2010


Big Basta - Terror
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Terror".
3. Video është e këngës "Terror", por nuk këndohet nga Big Basta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Basta:


Komente 0