Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta - Bounce With The Star Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Ka gjithmon nje Hit t'par
n'rrugen qe ti e ndjek
ku ecen vec me koken lart
ti je tipi perfekt
as se mendo`o`o`n se ka
nje vend me drita plo`o`o`T ne univers .

Zemrat ne party bojn bounce
por kjo s'eshte e vertet
me e mira dit e dit lart
ka elektricitet
ate qe do o o e gjen , atje
s'eshte iLuzio'o'on e kupton nga ne .

When it floor then never give up
it's the time go out, go up now
take another track keep hell up
with the bounce right now
bounce right now .

Reff:
C'Come on bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star
C'Come bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star !

Une nuk e kom kohen e teper
se nuk eshte me aj Bimi i vjeter
por ti vetem qesh , dhe un me shikim
afer teje e gjej veten
un zdi te ndali jali erdha vec tet ftoj te dalim
mere ket fjalen lali , perktheje dhe kaq .
Une nuk e kuptoj Mr.Fo aj rrin n'cep
nuk e di cka mendon fiks tip si ti perparon
dikush si ti me intereson
yjet i prek nese don
ky esht fat dhe kaq mjafton
neser s'jam nese jam sot
jam i vetmi opsion qe me qef e pranon!

When it floor then never give up
it's the time go out, go up now
take another track keep hell up
with the bounce right now
bounce right now .

Reff:(2x)
C'Come on bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star
C'Come bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star !

The star ` Stop
It's big City Star ' star
The star ..

Reff:(2x)
C'Come on bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star
C'Come bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star !


Ky tekst u dërgua nga  saramk


Nuk kemi video për këtë këngë.


Big Basta
Publikimi: 01/12/2011
Festivali: VFM 2012
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 11
Video Produksioni: Pulla


Big Basta - Bounce With The Star
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bounce With The Star".
3. Video është e këngës "Bounce With The Star", por nuk këndohet nga Big Basta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Basta:


Komente 0