A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Big Basta - Hands Up  (Feat. Stine)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Featuring

Stine

Këngë e albumit:

"N'laborator"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hands Up" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

2kings - Hands Up

hands up
hands up
hands up
hands up
hands up
hands up
senet e forta na i kena HANDS UP
qa tu ku bohet najs na jena
hands up qoji nalt hands up qoji nalt hands up qooji nalt

nalu edhe nisja merr kohh sjen ne tok moti kneej e tjerat te kokan shumuu jena da veq dy veta amo na ma shum po vrejna na i marrum edhe femrat kur sum vyjn jav kthejnaa kangt e mija ngohen non stop senet tona ngohen ne club
every bady hands up every bady hands up
every bady hands up
LETS GO
reffx2:
hands up seneet e forta na i kena hands up qaty ku bohet najs na jena hands up qoji nalt hands up qoji nalt hands up qojiii nalt

sbon mu habiit ku jena na smun me arrit nuk na she kurr nervoz po non stop tu qallit
2KINGSAT i ke gjet bash qatu ku i don jon qata qe i don e me kurgju si zavendson e di qe ta theej ki qef mem pa qdo dit po se di un a kom kooh a qysh i kena mundsit a nashta bona bajat qdo dit mu pa me bo me ty a thu bona bajat qdo dit mu pa me bo me ty yeah
every bady hands up every bady hands up every bady hands up qonii krejt durt nalt
every bady hands up
every bady hand up
every bady hand up
qoni krejt durt nalt
reffx2:
hands up senet e forta na i kena hands up qaty ku bohet najs na jena hands up qoji nalt hands up qoji nalt hands up qoji nalt

4US - Hands Up

Az (Refren)
what you saying ,what you thinking , when i comme threw
when i step in da club with my crew
put your hand up dont stop EYYYY
do it everybody Eyy Heyyy

Az

ta kallum atmosferen qel e kem nuk e thejm deren
po kcen po lun zemer qeti seni po ja din vleren
e ngon me vesh t'deporton mrena ntru
ja shlon zonin dej nfun non stop je te ngu
tpelqen e don vazhdimisht e konsumon
pa kontroll me masa t'mthaja hiq nuk t'demton
aspak n'asni menyr s'bohen monoton ky sen
ediN kur enin e di qe ja vlen
LEJE REPEAT TSHIN ME LIVRIT MRENA NCLUB JE PIT
JE I QPIT TU ZHAGIT DURT TENALT TU BERIT
4us BIG D shkup NEW YORK amerik
dance BOUNCE BABY NUK KA PRESJE NUK KA PIK
SHLOJE NGOJE MSOJE KNOJE SE CLUBI NJEA VLOJE
senin venin dridhe sille femnen rotulloje
what you saying ,what you thinking , when i comme threw
when i step in da club with my crew

Az (Refren)
what you saying ,what you thinking , when i comme threw
when i step in da club with my crew
put your hand up dont stop EYYYY
do it everybody Eyy Heyyy

N.O

qe po vi qe po hi qe po ri qe po pi
shum mir pe sho shum mir edi
kur e ngon ti ket sen nihesh krejt OKEJ
me nejt me ni ven ska shans NO WAY
seni shkon seni vlon normal qe don
mu knaq pa u nal kur gjaku tvlon
shum HAT mbi nivel shum tu hy kerkush sdel
pot kshyri pot sho kur ti e dridh bel

Bela G
hiq pa pi qohesh kcen hiq pat thir te un vjen
hiq pa thy ti e vren kush atmsofer bjen
tAn naten snalna JO TAN NATEN E KALLNA PO
tan naten Shkrina OU tan naten femna wow
me ket bit me ket tekst me ket blow Flow
kam hawera kam DJ Ready per me bo SHOW
put your hands up dont stop ey
do it everybody ey ey

Don Albi - Hands Up

ReFF..

Howw Hands Up Hands Up
Me Femna Kney Koka FuLL Secila Koka Teper CooL
Howw Hands Up Hands Up
Haiideni Tash Kapeni Theni Kceni e Bohuni QuLL

Rapp 1

Ei Zemer Po Ti Lo Club Tona DyrT QeL
Haiide Pak Me Thy Haiide Me Thy Pak at BeL
Nisoi e Boiim Si Gjakova Me PrishTin
Si n'Rrug Qashtu e Boiim edhe n'Bin
Qohen N'kom Per Don Albi Thoiin RespecT
BeaTi Shum i CharT Niiie Tash KeT EffecT
Buuuaoouuuu
Qfar Femneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Koka Pakz e SmuT Po Koka Pakz e Shemne
Mes Ta Nin Masster Se Dhipin Tash Ta Bi
Njona Tha Vi Po Nese Don TjeTer e Ki
Qe Na Po Vina Qe n'Club Po Hina
e Marim MikroFonin e Shkoiim DreiiT Te Bina
Ei Qy Qka Niva Po AiiTT Mes Ki DerT
Se 2-t Vim ApeT Ta Shtroiim Clubin ParkeT
DimriT Ta Boiim BeT Veres Shum Ma NxehT
T'Kallxoi Kush O Boss e Per Club Kush O MbreT

ReFF..

Howw Hands Up Hands Up
Me Femna Kney Koka FuLL Secila Koka Teper CooL
Howw Hands Up Hands Up
Haiideni Tash Kapeni Theni Kceni e Bohuni QuLL

Raap..2

prap ni nat si qdo nat qysh e bojna
femnat krejt kallen thutse se po explodojna
sen spo bojm qudi as san spo ndryshojna
si t'him en club alkoholin e kerkojna

si gjdo nat njejt e di qe e ki vrejt
si edhe netve tjera femna jote per mu tlen krejt
e gjon rrugen per mem ardh qysh o ma shpejt
e din ti shka me bo kshtuqe ski shka me nejt

don albi edhe A-Master
me ne ska probleme see gjendjen e kem krrejt en kontrroll
inatgjit si gjeth nuk kan shka bojn
kopin pi inatit pi largsis na shikojn

sonte ki mu pi ki mu bo qull
vodka shweps ose vodka redbull
pi sa t'dush se pijen pi meje
per ty per shoqet per krejt ato afer teje

pem pelqen qysh po kcen qysh pe hek bluzen
qysh pe nxehesh kur po kcen kur pe kafsho buzen
qysh perfundon kjo nat vetem un e di
si qdo nat zemer per ty te un en shpi

ReFF..

Howw Hands Up Hands Up
Me Femna Kney Koka FuLL Secila Koka Teper CooL
Howw Hands Up Hands Up
Haiideni Tash Kapeni Theni Kceni e Bohuni QuLL
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019