A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Big Boy Niti - I'ma Bad Boy


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/11/2011

2011-11-05T15:38:30

ref :

I'm a bad boy i'ma i'ma bad boy
thuj ca t dush but i'm a bad boy
ah ah i'ma bad boy i'ma i'ma bad boy
edhe ti m don shume couse i'ma bad boy

verse1: Biggie

now mommy lets get serioz e di nevoj e ki me fol
m'don e shume t'pelqej couse i'ma bad boy
stil untouchable edhe mire e din see
une nuk pi me got zemer une pi me shiheee
ja kan nise mem pyte pse n rinora moti sja kom nis
10 padi n gjygj haver mu sem jepin viz
rinia pom njeke per autogram reni gat
si n'krahasim me turmen ziljaa n'kohe pushimi gjate
dajt sem lojne rehat e per kta po e pys veten
armt i majm per qef i kem perdore ne 98-teten
call Biggie Boy when the partyy is so boringg
in a 1-2-3 and is all explodinggg !
thjesht nuk ndroj jom e boj e me stil shum
e rruges kur kaloj femna jote syte ka un
zemer i now whatcha want and i'm feeling tight
shit i cant change i'ma bad boy 4 life

verse 2 :

po don problem une me qef e bi
po don mem pa hajde qe ku m'ki
24/7 n'rrug perpos qe t'premten jom n'xhami
yeah i'ma playa oh u mad at na ??
i'ma bad boy gurl na na na na
ya feel me what i do e ty t'pelqen qka boj
even lil mama knows that i'ma rude boy
thjesht e di qka don e une di me t'bo per veti
thirrem makiavelli m'rrespekton krejt qyteti
shum me shije thu m'ka hije and ur ready for my roumble
ya say i'm so bad amo shume i omel
karakter termanent edhe stili pak i ron
kaniher jom i bute sikur qorri n kafenen ton
ti ke ni per mu don mu afru amo nuk mjafton me t'nine
e nkoncert me mu don mu taku hajde takom mas bine
i'ma fly guy e kurr sjom me ni ven
u want a bad boy bash qisi si puna jem ... !


Ky tekst u dërgua nga  enburekKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019