Big Kik
Big Kik
Big Kik
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Big Kik është këngëtar. Me datë 22 Mars 2018 Big Kik merr pjesë në bashkpunimin me Noizyn dhe grupin Otr në këngën “16”.

Më datë 12 Korrik 2019, Big Kik publikon videoklipin "BIG".

Më datë 15 Tetor 2019, Big Kik publikon videoklipin "Ça Je Tu Thon?", në bashkëpunim me Matolale. Teksti i këngës u shkrua nga Big Kik & Matolale.

Më datë 13 Mars 2020, Big Kik publikon videoklipin "Nuk E Di". Teksti i këngës u shkrua nga Big Kik. Produksioni audio u realizua nga BledBeats.

Më datë 19 Gusht 2020, Big Kik publikon videoklipin "Hip Hop".

Më datë 9 Shtator 2021, Otto & Big Kik publikojnë videoklipin "Fundi Fillimi". Produksioni audio u realizua nga BledBeats.

Më datë 1 Korrik 2022, Big Kik & Eixhi publikojnë videoklipin "Body". Produksioni audio u realizua nga BledBeats.

Më datë 22 Dhjetor 2022, 300, Big Kik & Klepto publikojnë videoklipin "Gangly".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 6