Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama Tregon Se Si është Dobësuar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[06-03-2016]
Këngëtarja Big Mama dikur ka qenë vërtetë 'big", pasi kilogramët e tepërt kanë qenë vërtetë një shqetësim i madh për të.

Megjithatë ajo për emisionin "Express Rozë" tregoi se si ka arritur deri tek heqja e kilogramëve të tepërt.

Fillimisht ajo ka treguar se si ka mbajtur për dy vite dietë, ku gati gjatë gjithë kësaj periudhe nuk ka ngrënë gati fare buk dhe ëmbëlsira.

“Një periudhë bëra një dietë rigoroze, ku une gati dy vite nuk hengra as buke as ëmbelsirë. Dy vite kam ngrëne mish edhe sallatë”, tregon Bigi.

Ajo gjithashtu nuk e ka mohuar faktin se ka kryer edhe operacion platik, ku është dashur të durojë 8 orë deri në heqjen e kilogramëve nga trupi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 1