Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Big Mama - Ku Mbeti Dashuria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  74

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

01/06/2013

2013-06-01T01:01:20

Muzika:

Čekic

Teksti:

Vig Poppa

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013
Kam mendu që dashuria
S'ësht për mu...
Po me ty çdo gjë ka ndryshu
Dhe mendjen ti ma more

O o O o Ou o O o Ou
A më deshte? Apo
Jo nuk më deshte?
Kur ti më thoje

Gjitmonë do të jesh me mu
S'e kuptoja s'i mundesh
Menjëherë me ndrru
O o O o Ou o O o Ou

Ku mbeti dashuria jote
Ku mbeti dashuria nuk e di
Më thoje jam e vetmja unë për ty
Dhe zemrën ma more

Ku mbeti dashuria jote
Ku mbeti dashuria nuk e di
Me puthjen tënde më mallkove ti
Dhe zemrën ma more

Kam mendu që ti
I vetmi je për mu
Po si po duket kam gabu
Do gjej unë dikën tjetër

O o O o Ou o O o Ou
A më deshte? Apo
Jo nuk më deshte?
Kur ti më thoje

Gjitmonë do të jesh me mu
S'e kuptoja s'i mundesh
Menjëherë me ndrru
O o O o Ou o O o Ou

Ku mbeti dashuria jote
Ku mbeti dashuria nuk e di
Më thoje jam e vetmja unë për ty
Dhe zemrën ma more

Ku mbeti dashuria jote
Ku mbeti dashuria nuk e di
Me puthjen tënde më mallkove ti
Dhe zemrën ma more


Ky tekst u dërgua nga  Annonim   Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Big Mama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet