Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Mama - Nuk Të Harroj Shoku Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Të Harroj Shoku Im".
3. Video është e këngës "Nuk Të Harroj Shoku Im", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Mama - Nuk Të Harroj Shoku Im  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Rroftë Interesi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Vaergjet e mija me lot,
I shkruaj çdo herë për ty,
Prehu dhe un e si shoku im
E un kendoj me lot e nostagji

Reff.
Nuk të harroj, Nuk të harroj
O shkoku im që më nuk je
Do të kujtoj Do të kujtoj
Deri sa tjem gjall mbi këtë Dhe

Nganjëher kur kam merzi
Tek varri un flas me ty
E di që vetë ty tpata njet
Shok me Zemer shok me t`vertet

Reff.2

Nuk të harroj,Nuk të harroj
O shkoku im që më nuk je
Do të kujtoj Do të kujtoj
Deri sa tjem gjall mbi këtë Dhe

Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski

Ky tekst u dërgua nga Kosovare
Më Shumë Këngë Nga Big Mama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë