Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Kanagjegji Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me shami te kuqe
Kena ne dor
Te kendojn dy shoqe
Ce neser po shkon

Perqafoje nanen
Ajo qan me lot
Se kjo nat nuk kthehet, esht kanagjegji jot

Motra, kusherina
knoni ju te shpis
Ce esht nata e fundit e beqarise
2x

Ah, moj nena ime
Ti mos u merzit
Se ne der te huj un nuk kam mbet
2x

E di s'e ke leht
Po duhesh me vallzu
Se esht nata jote
Neser ki me shku

Perqafoje nanen
Ajo qan me lot
Se kjo nat nuk kthehet, esht kanagjegji jot

Motra, kusherina
knoni ju te shpis
Ce esht nata e fundit e beqarise
2x

Ah, moj nena ime
Ti mos u merzit
Se ne der te huj un nuk kam mbet
6x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Big Mama
Publikimi: 25/06/2021
Teksti: Avni Qahili
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Ebrar Mazhar


Big Mama - Kanagjegji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kanagjegji".
3. Video është e këngës "Kanagjegji", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0