A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Agon Amiga & Cozman - Shih Ti Kishe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  53

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2017

2017-11-20T20:00:54

Më Shumë Nga

Cozman


Kurr un nuk kesh broke kqyrem tash kom mrriva
Krejt i bona vet kqyrem tash ku mrriva
Une nuk shita droge kqyrem tash ku mrriva
Tash ku mrriva, tash ku mrriva

2x
Shih ti kishe na po pina kokaina
Shih ti kishe na po marrim vija vija
Shih ti kishe na po dalim kah prishtina
Shih ti kishe shih ti kishe

Rap:1
Shih ti kishe na veshim krejt me gucci
Jeni krejt fallc pej kamve te kapuqiiii
Shih ti kishe na po kena kerre tmira
Xhepat krejt shprazt po jau merr kredia
Shih ti kishe na po iqum dhipa tmira
Ju iqni me lek une as me pare tima
Shih ti kishe na pi qelum 100 shishe
Une nuk paguj edhe mar 500 she
Shih ti shih ti na krejt vip ja
Hala flen me mamin kur t shkon te shpija
Shih ti kishe na jena
mangupa
Nxerret hekri jashte krejt kthehni en pussa

Refreni:
Kurr un nuk kesh broke kqyrem tash ku mrriva
Krejt i bona vet kqyrem tash ku mrriva
Une nuk shita drog kqyrem tash ku mrriva
Tash ku mrriva tash ku mrriva
Shih ti kishe na po pijna kokaina
Shih ti kishe na po marrim vija vija
Shih ti kishe na po dalim kah prishtina
Shih ti kishe shih ti kishe

Cozman:
Shifne kinse ne po ikim ne Dubai
Na pe dina krejt pse po ik vallai
Shih ti kishe na po kena ndore rolexa
Qaq lek i kom lon veq ndurexa
Shih ti kisha na po shtyhem ktu me kllika
Une smerrna me kllika une merrna me llika
Trust me i been broke qyre tash ku mrriva
Tu shit une Dope qyre tash ku mrriva
Shih ti kishe na e mytem edhe densin
Twerki shumm i lodht po ma ul orexin
Shih ti kishe na po shesim mariuana
Per at pune une ju jep autograma

Agon Amiga:
I vesht krejt Versace deri ne pizhama
Krejt I bleva vet nuk mi blejti mama
Mama mama I love you
Krejt i bona vet krejt i bona vet
Krejt i bonA vet krejt i bona vet
Kqyrem tash ku mrriva


Ky tekst u dërgua nga AmdreasKartolina (2)

U krijua nga Gazmend 2019-06-06 17:51:32
Shih ti kishe
Na po shesim marijuana
Për at punë
Unë ju jep autograma
U krijua nga Bledi 2018-03-13 18:54:19
Shih ti kishe na Jena shum mangupa

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019