A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Biggie B - Dollart


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/02/2019

2019-02-09T18:58:45

Jom me jarana tu bo bised biznesi
nshpi nkafe nrrug gjithka i kom mas veti
Me shokt qe jom rrit hala udhëheqje qyteti
Kurr nuk jom vet, jom vet i 20

Dolarin qe e numrova so i jemi po pe rrem
Hala sa kryt posht per dollarin qe e gjen
Sa shpifja sa munimi per mat fort nket bot
Sa njeri me sa synin t’ajt broke

Po thojn me dal ngazet
Kush o ky i shkret faqja e tret
Fjala menimin terhek
Ky quni shum gjak nxeht


Pun nat e dit qe me pa ni cop dollari
Kujna i erdh tramvaji se i ka kap vaji

Un repovati ju si beba ninull ngoni
Hala sa njeri i poshter po ma bon ani
Ki me mrri ti ki me bo ti
Qitu prej mikrofoni pi thom hajde xiglomani

Ref.

Reptur 2

Kush e ka dit se qa osht dollari
Prej heres par kur e pash
Per to mka mar malli

Pom duhet veq ni cop dollari
Me kry nifar halli
Mixtapi o ka punohet
Ky munet me kan i pari

Kur o puna te dollari
Zemren nshpirt e maje mali
Metaforik o ky djali
E mar lekin dal me darling

You now what i say
I have to do in my way
Please back up
Let me make what i wanted to made

Po du mu kthy apet
Dollari pom thrret
Washington jefferson
Lincoln hamilton
Grant jackson
Benjamin po ma don

Kom anderr me dollar
I madhi nvij tpar
Llegenda e gjall
Po vi malin me marr
Si mallin me kall
Biznes escobar

Punoj me dollar
E shetis neper mahall
Deri sat jom gjall
E chilliti si me saj

Lirikisht i lidht me beat
Punt i la zhagit
Dollarin jom tu e prit
I need i thom gjdo dit

Jom rrit fk block ton jeten hip hop
Tash pe boj un sot po dhezi me spot

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019