Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bijt E Sefes - Rrust Kabashai  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/06/2014

2014-06-13T07:10:06+00:00Po perzihet oo Prezereniiii
nav kan qart o zotnit ner vetiii
nav kan qart o zotnit ner vetiShaqir Aga
dhe Rrust RexhepiRrust Rexhepi i hypi atit
gjone gat po shkon sokakutshkon sokakut
oo shkon Qarrshisshkon tuj ble Barut alltis
blen barutin oo prej Ukshinit ooo a sma pat
at Shaqir Ag Nishina sma pat o kun Shaqir AgenTe Xhamija po e faal xhenazenfal xhenazen o te xhamija aaah Limon Ages i diq e bijaLimon Ages i diiiq e bija aaaaah pe ngeshllojke qaj imamgjijaimamgjija oo muhagjeri lufton Rrusta me Uk ymerin
Uk ymeri bre naaaan po ban aaah Krisi Pushka ne PazarhaneKrisi pushka ne Pazarhane ooh aman Rrusto pash jeeeeten taneaman Rrusto pash jeeeten tane ooo shum xhenazet o soooot naj baneshum xhenazet o sot naj bane ooooh po shkon gjaku si n´Kasaphanen´kasaphane mor te kasapi eeeeej shkoj haberi Sulltan Murati
shkoj haberin Sulltaaan Hamiti ooh ta kan pre o Tugjart prej Nishiiitta kan pre o tugjart prej nishit oo se mkan nxerren oo preeej misligjit
um kan nxerre mkan qit o n´sokak ooo Hafiz Pasha qaj buuuuuurri plakHafiz Pasha burri plak oh more poj qet topat o nat mushlak poj qet topat oo nat muslek ooooo kall kabashin oo tyyym e flaktym e flaaakFlaaak e verrdh o kulla rrustes oo me qemereme qemer po rreth me xhamathojke rrusta veeet e bana
vet e bona oo sekam dert kam nis Luften me Hyqimetza ksaj luftes oo kush naj Priniiii
ooo Rrust Kabashai e Molla Ibrahimiiiii...


Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet