Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bijt E Sefes - Kënga E Halil Hamzës

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kënga E Halil Hamzës".
3. Video është e këngës "Kënga E Halil Hamzës", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bijt E Sefes - Kënga E Halil Hamzës  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

13/06/2014

2014-06-13T07:10:06+00:00oo Halil Hamza burr oo i trash ee zot qka t´bana moree paaaashzot qka tbana Pasha i ri oo qe mrrethove me jabangjiiiiii
Bajram aga more burr o zotnii ooo bohi gati se ment emiibohi gati see ment e miii n´Rahovec dojna me hiin´Rahovec o dojna me hii oo dot pim ven more dojm me pi o Rakii dota pim ee dej ta laaaam Halil Hamzen dojnaa me zaaan
shum zaptina eeej kan o tubuu ooh kan marr rrugen kokan t´fillun´Rahovec kur kokan shku Halil Hamzen e kan oo rethuHalil Hamza i ka hetuu oo vllaut te vet o i kish kallxuvllaut te vet i kish kallxuuu qouu Vesel o vlla jem o rrethuuuu... jem rrethu o vlla kokmi zanee
kurr n´Hapsane more nuko jom kaaaaan
kurr n´Hapsanee nuk jom kan n´Rahovec o ta lojm nje naaamn Rahovec o ta lajm o nje nam oh more dota permenet vlla perogjithmon
Halil Hamza keq piskatii poj qellojke Sakica gatiipoj qellojke sakica gati ooo keq ment pashes ja pergjakiikeqee ment ja pergjaki po bertitke more Podremqakiiiiiii...


Ky tekst u dërgua nga  totti
Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet