Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bijt E Sefes - Bashkimi Kombetar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

08/11/2013

2013-11-08T09:12:10+00:00-Fati i Shqipetarit Nga Kush Qenka SHkru
-Ne Kto Koh Moderne Me Mbet i Copetum
-A Nga PerendiaA Po Nga Mbreterit
-Me Jav Marr Flamurin Me Jav Marr Lirin
-A Nga PerendiaA Po Nga Mbreterit
-Me Jav Marr Flamurin Me Jav Marr Lirin
-BASHKIMI KOMBEETAR!
-Eshte Detyr Per Ne Hej
-Kur Do Jen Shqipetart
-Te Jetojn Mbi Dhe
-Ngrihuni Ne Kam
-Kombi Me Miliona
-Se Vet Do Te Vendosim Ne Per Fatet Tona!
-Ngrihuni Ne Kam
-Kombi Me Miliona
-Se Vet Do Te Vendosim Ne Per Fatet Tona!
-------------------------------------------------------
-Jo Nga Perendia
-Kurr Nuk e Besoj
-Por Eshte 1 Kulqeder
-Qe Ne Na Coptoj
-Koha i Ka Ardh OO Asaj Mej Tregu
-Se Shqipatert Din Dhe Vet Meu Bashku
-Koha i Ka Ardh OO Asaj Mej Tregu
-Se Shqipatert Din Dhe Vet Meu Bashku
-BASHKIMI KOMBEETAR!
-Eshte Detyr Per Ne Hej
-Kur Do Jen Shqipetart Te Jetojn Mbi Dhe
-Ngrihuni Ne Kam
-Kombi Me Miliona
-Se Vet Do Te Vendosim Ne Per Fatet Tona!
-Ngrihuni Ne Kam
-Kombi Me Miliona
-Se Vet Do Te Vendosim Ne Per Fatet Tooonnaaa!


Ky tekst u dërgua nga Ibrahimej
Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet