Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bijt E Sefes - Per Beqir Gashin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Beqir Gashin".
3. Video është e këngës "Per Beqir Gashin", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bijt E Sefes - Per Beqir Gashin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Komente

1 🔥

07/11/2009

2009-11-07T05:14:29+00:00-N´At Kufi Ku Ndan Vllaznin U Skuq Bora Me GJak Te Tij
-Ku Pushoj 1 Za Bilbili Thon u Kput 1 Tel Sharkis
-Per Shqiperi Per Nder Te Vatanit U Vra Beqa i Sef Mleqanit Gjak Mi Gjak e Bor Mi Bor Per Kosovë Ka Ra Deshmor!
-Per Shqiperi Per Nder Te Vatanit U Vra Beqa i Sef Mleqanit Gjak Mi Gjak e Bor Mi Bor Per Kosovë Ka Ra Deshmor!
-OOOOOOOOO O Ka Ra Deshmor
-Ka Qit n´Mal 1 Amanet Thuj Sharkin Mos Ma Len SHkret Se Kur Nij o Tel Sharkie Qohem n´Kam Si Mal Shqiperie
-Nuk Guxon Me Pushu Kanga Se Per Trima Veq Kendohet Ai Qe Bjen Per Tok t´Kosoves Jo Nuk Qahet Nuk Vajtohet
-N´Dasma n´Odat E Kosoves Do Te Jehojn Kanget e Mia Dhe Me Vargje Te Kujtoni Jom Vra Un Sosht Vra Sharkija
-Per Shqiperi Per Nder Te Vatanit U Vra Beqa i Sef Mleqanit Gjak Mi Gjak e Bor Mi Bor Per Kosovë Ka Ra Deshmor!
-Per Shqiperi Per Nder Te Vatanit U Vra Beqa i Sef Mleqanit Gjak Mi Gjak e Bor Mi Bor Per Kosovë Ka Ra Deshmor!
-OOOOOOOOO O Ka Ra Deshmor!!!


Ky tekst u dërgua nga Ibrahimej.
Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet