Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bijt E Sefes - I Madhi Zot T'qofshim Fal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Madhi Zot T'qofshim Fal".
3. Video është e këngës "I Madhi Zot T'qofshim Fal", por nuk këndohet nga Bijt E Sefes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bijt E Sefes - I Madhi Zot T'qofshim Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

29/07/2008

2008-07-29T18:29:29+00:00I
O imadhi zot te qofshim fal se nkosov lufta asht kall hej ne drenic mor krisi spari xhoks luani Adem Jashari le tadin Londra Emoskova jo zdorzohet kurr Kosova tfala Parisit e tfala Berlinit jem ushtar o te Muj Krasniqit tfala Parisit plumba Beogradit jem Ushtar te Adem Jasharit.

II
O nkala Tlezhes Tkastriotit osht lidh besa besa Zotit o nkosov Dasma kafillue ekam Moter mbjen me shkue le tadin Londra Emoskova jo zdorzohet kurr Kosova tfala Parisit e tfala Berlinit jem ushtar Tluan Haradinit tfala Parisit plumba Beogradit jem Ushtar te Adem Jasharit.

III
O ju moj Nanat kosovare e ju Femit qe na jet nmale O menafal per vujtjet tjuja se Kosova asht e juja le tadin Londra Emoskova jo zdorzohet kurr Kosova tfala Parisit e tfala Berlinit jem ushtar O Temuj Krasniqit tfala Parisit plumba Beogradit jem Ushtar te Adem Jasharit.

VI
O moj serbi me zemer Djallit kurr sungope gjak Shqiptari o komedjeg si shtrigen nzjarre kjo Ushtria Qlirimtare le tadin Londra Emoskova jo zdorzohet kurr Kosova tfala Parisit e tfala Berlinit jem ushtar Zahir Pajazitit tfala Parisit plumba Beogradit jem Ushtar te Adem Jasharit.


Ky tekst u dërgua nga Izjadin
Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet