Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Bijt E Sefes - Oj Kosovë Ta Puthsha Plagën  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

13/06/2014

2014-06-13T07:09:52+00:00Oj kosov o ta puthsha plagen 100 vjet o se ndale kangen
Ne kto troje e ne kto shkrepa 100 vjet o tu perkund djepa

Plaga jote qe 100 vjete veq ni fjal o perher e flete
Veq ni fjal o me kater gërma 100 vjet o liri thrret zemra
100 vjet o tu knu ninulla trriten fmija e bahen burra

Jo se lshojm kurr pushken prej dore pa ja mbyll plagen Kosoves
Ne kto troje ne kto shkrepa dot perkund kosova djepa

Sat bajn drit dielli dhe hana kure nkosov jo sdot ndalet kanga


Ky tekst u dërgua nga Adenis R
Më Shumë Këngë Nga Bijt E Sefes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet