Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bilbilat E Mushtishtit - Po Bjen Defi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Shkurta...
Po bjen defi kajde kajde
Po i thot çikes hajde hajde
Nusja jon qe erdhe mram
Qenke e mir si na kan than

Sebashku...
Qenke e mir si na kan than

Shyhreti...
Po bje defi vale vale
Sylarushe ku m'je dale
Hajde hajde moj drenush
Se po t'shohin mal e fush

Sebashku...
O se po t'shohin mal e fush

Remzia...
Po bjen defi iken flutrat
Eja çik ner çika te bukura
S'kam si vij me ka hup shamija
Ma kan fsheh shoqet e mija

Sebashku...
Ma kan fsheh shoqet e mija

Motrat Mustafa...
Neper valle zbardhi dita
Tuj knu kangen pika pika
Pika pika e bardh si bor
Per krejt dasmat ne Kosov

Sebashku...
Per krejt dasmat ne Kosov

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Bilbilat E Mushtishtit - Po Bjen Defi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Bjen Defi".
3. Video është e këngës "Po Bjen Defi", por nuk këndohet nga Bilbilat E Mushtishtit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bilbilat E Mushtishtit:


Komente 0