Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bimbimma, Bashkepunimin Me Dj November

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[18-05-2012]
Reperi nga Prishtina, Bim Bimma, ka lansuar këngën e tij të re në bashkëpunim me deejay të njohur kosovar, DJ November.
Ky projekt shënon rikthimin e Bim Bimmës pas lansimit të albumit të tij "Rrajt" vitin e kaluar.

Kënga e re është pritur mirë nga adhuruesit e reperit, të cilit në YouTube janë shprehur se kënga është e jashtëzakonshme dhe se bashkëpunimi u realizua sipas tyre me deejay më të madh në vend.
 (Telegrafi)


      BimBimma - Runnin' These Streets (Feat.Dj November) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0