A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

BimBimma - Hope  (Feat. Bizzo, Def-P & Bad-Brya)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/06/2008

2008-06-10T18:28:47

Listen, witness the egnition
of a dicision of soldiers on a street mission
bringin the peace vision,
now you lister here, the message will never be as clear
if you dont dig dissapear, cuz there
is no home for war zone
beleive that, i had war home grown
so dont break over the same mistake

Reni u kon kejt mu pjek
ma shum e ma shpejt mi njek senet qe t'jepin jet
tu i anulu ato qe t'djegin n'jet
e t'shtiN* me prek hekrin n'jet
sa me njek lekin thjesht qysh e njekin krejt
njeke edhe ti po lene hekrin shpejt
s'ki qa pret, kesh 1 her vi apet
Bi ma nxet se hi ma fet
secillen her tu hi ma fell
pa hi n'tripa me politika
se qetsusi i shpirtit tem o muzika maaaan


Ky tekst u dërgua nga D.a.t.i
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019