Më mbaj mend (për 1 muaj)


BimBimma - Runnin' These Streets

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Runnin' These Streets".
3. Video është e këngës "Runnin' These Streets", por nuk këndohet nga BimBimma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BimBimma - Runnin' These Streets  (Feat. Dj November)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

17/05/2012

2012-05-17T17:31:47+00:00Deri sa e pim barin midis vere bim acarin
i nalem kejt pidhat e nones qe perpara na dalin
pi t'parit deri met parin
ton diten, ton javen e ton mujin
1 here t'idhi t'pshurri masanena ta lshoj ujin
un sjom njo pi atyne qe temin e zavendson me t'hujin
kshyrma figuren, muna me ndrru menimin
po nuk du e as nuk muna me e ndrru lekuren ( KURR )
i vetmi ndrrim qe e kom bo te une
qe e kom ndrru frizuren
kurren e kurrës s'kom me ndrru strukturen e reptures
mjegull o, e kfjellim mjegullen, pi rregullave t'gjuhes
n'rregull o kur rregullon rregullen, n'rregullat e rruges
un nuk rrotulloj, po i drejtoj
rrotulloj rrotullat qe rrotull 1 popull i rrotullon
bjeri rreth e rrotull rrotulles
e kallxom sa rrotulla rrotullat jon
pi qes senet n'vi, kur vi mo rrotullat sjon
e ti hala po sillesh


Ky tekst u dërgua nga Arber I
Më Shumë Këngë Nga BimBimma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet