Audio

BimBimma - Kange Me Dy Fjale  (Feat. KeepMan)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2017

2017-10-23T17:59:04

Featuring

KeepMan

Këngë e albumit:

"Bima"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kange Me Dy Fjale" kënduar nga BimBimma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga BimBimma i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga BimBimma:

Më Shumë...