Audio

Biti Dragusha - Qe Tri Vera  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/09/2018

2018-09-05T11:46:46

Këngë e albumit:

"Besen Tende"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qe Tri Vera" kënduar nga Biti Dragusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Biti Dragusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Labi - Qe Tri Vera

Mori qik moj bukuri.
Ma ke qu shpirtin pesh.
2x.
Kur m'shikon o me ata sy.
Duket se kam lind per ty.

Ref 1x.

Jeta ime , t'qet te dera.
Po te pres qik qe 3 vera.

Qe 3 vera po te pres.
Kejt qa kam per ty i shes.

Do ta shes edhe oren.
Hajde qiko jepma doren.

Do ta shes tok e shpin.
Veq ti falma dashurin.

Shpesh te shoh ne kafiteri.
Me tranon me hijeshi .

Kur vallzon ti me huton.
Zemra veq per ty jeton.

Ref 1x.

Jeta ime , t'qet te dera.
Po te pres qik qe 3 vera.

Qe 3 vera po te pres.
Kejt qa kam per ty i shes.

Do ta shes edhe oren.
Hajde qiko jepma doren.

Do ta shes tok e shpin.
Veq ti falma dashurin.

Jeta ime , t'qet te dera.
Po te pres qik qe 3 vera.

Qe 3 vera po te pres.
Kejt qa kam per ty i shes.

Afrim Muciqi - Qe Tri Vera

[2x]:Mori çike moj bukuri,
ma ke qu shpirtin peshé,
kur m'shikon me ata sy,
duket se kam lind per ty

Ref:
Jeta ime gjemba e therra,
po te pres çike qe 3 vera,
qe 3 vera po te pres,
krejt çka kam per ty i shes

do ta shes un dhe oren,
hajde çiko jepma doren,
do ta shes un edhe shpin,
veq ti falma dashuriné

Shpesh te shoh ne kafiteri
ne mahnit me hijeshi,
kur vallzoné ti mu me huton,
zemra vetem ty te don,

shpesh te shoh ne kafiteri
me mahnit me bukuri,
kur vallzoné ti mu me huton,
zemra vetem ty te don

Ref [2x]:
Jeta ime gjemba e therra,
po te pres çike qe 3 vera,
qe 3 vera po te pres,
krejt çka kam per ty i shes

do ta shes un dhe oren,
hajde çiko jepma doren,
do ta shes un edhe shpin,
vetem falma dashuriné
Më Shumë Këngë Nga Biti Dragusha: