Audio

Biti Dragusha - Kush Po Lun Me Mu Ne Valla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/09/2018

2018-09-05T11:46:45

Këngë e albumit:

"Besen Tende"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Po Lun Me Mu Ne Valla" kënduar nga Biti Dragusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Biti Dragusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Biti Dragusha: