A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Biti Dragusha - Vallja E Rugoves


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/09/2018

2018-09-05T11:51:17

Song from the album:

"Besen Tende"It's a long time that we try finding the lyrics to "Vallja E Rugoves" sung by Biti Dragusha.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Biti Dragusha attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Viola - Vallja E Rugoves

hajde ta vallzojna
vallen e rugoves (2x)

dej te molla kuqe
kufiri kosoves (2X)

hajde ta vallzojna
vallen me shamia (2x)

sa bukur vallzon o
ne kosove rinia (2x)

hajde ta vallzojna vallen me shamia (2x)
e jona kosova e jona shqipria (2x)

Grupi Bashkimi - Vallja E Rugoves

hajde ta vallzojna
vallen e rugoves (2x)

dej te molla kuqe
kufiri kosoves (2X)

hajde ta vallzojna
vallen me shamia (2x)

sa bukur vallzon o
ne kosove rinia (2x)Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019