A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Blasta - Alive  (Feat. Gentz)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2013

2013-07-06T15:15:31

Featuring

Genc Prelvukaj

Song from the album:

"Blasta La Vista"


Blasta vjen apet My Dear
Stlo me ra tmaj ndore si birre
pe shoh tu ma bo please
Come over here
Po une spo du se ajo po mban ere

Louder louder
the crowd goes
louder louder
I pop the shit in and out
Off of her
deri nmengjes not over

Cuz im feeling alive
just breathe in and out 2x

Pump It Pump It
Pump It Pump It
UP
4x

Drejt nmendjen teme
rrin para qdo femne
menoj per ty qdo nate
pamja jote shija jeme
ma e omel si vena
po e frikshme si hiena
veq prap me shije tmire
si ato bimet qe rriten mrena
e ti je motivi çkado qe boj
samba you like samba e boj
If rumba you like rumba e boj
une veq te ti pushoj
e ti je arsyeja çkado qe boj
reggae you like reggae e boj
reggaeton you like reggaeton e boj
une veq te ti jetoj

Cuz im feeling alive
just breathe in and out 2x

Pump It Pump It
Pump It Pump It
UP
4x


Lyrics submited by ElitaShala
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019