Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blasta - End Of Time

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "End Of Time".
3. Video është e këngës "End Of Time", por nuk këndohet nga Blasta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blasta - End Of Time  (Feat. Gezim Gashi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Blasta La Vista"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Gëzim Gashi

06/07/2013

2013-07-06T14:16:11+00:00Ref.we can do whatever you want
cause ill never leave till the end of time
woman I will hold you tight
and be there till the end of time

You know we can do
whatever u want us to
everyday and everyweekend boo
stick ourself together
and just break through
life is nothing
but a race so Im on it
to win It with you yeah
another cute little thing about you is
when your green eyes turn blue
ow they so green make me sneeze like
love you anything you asked
I gave it to you
even the stars yeah I brought them down
for you

Ref.we can do whatever you want
cause ill never leave till the end of time
woman I will hold you tight
and be there till the end of time 2x

dita e re nis and we still believe
une menoj diten kur na jena lidh
mkujtohen syte e tu ndrite
hala ajo pamje mshendrit
nsy sikur ate dite
mbon mu ni fly
mu ni hot mu njersit
pa e qu goten e par nihna i pit
what a drama e kqyri nsy
e i thom ama
vjen fundi pjesa qe mas paku e du
koha kur vjen met thon shihem neser tdu

Ref.we can do whatever you want
cause ill never leave till the end of time
woman I will hold you tight
and be there till the end of time 3x


Ky tekst u dërgua nga ElitaShala
Më Shumë Këngë Nga Blasta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet