A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Blasta - Lights Up  (Feat. Etnon)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

06/07/2013

2013-07-06T15:18:20

Featuring

Etnon

Song from the album:

"Blasta La Vista"


Gotta make u mine
cause the way u whine
with that glass of wine
u gonna make me
lose my mind 2x

Vjen ti e bon nxehte shum
leht e hek bluzen leht shum
e kafshon buzen me n fund
flokt i lidh me syt
kah une
I want you in my room Tonight
I want you in my bed Tonight
Rrotullime djathe e majte
I really need u by my side
she is beautiful
pamja e saj ta then
sa sen i mir kur i mer shoqet
edhe vjen te une ntavoline
edhe nata fillon prap
DJ lshon muzik tmir
so put your lights UP

Ref.
Gotta make u mine
cause the way u whine
with that glass of wine
u gonna make me
lose my mind 2x

Put your lights UP 4x

kthena prap back
une inna di base
si t'hi nclub une e vrej perbes
mngulen syt nto edhe tu e kqyr jes
shes so beautiful and so sexy dressed
qysh je kam kqyr
ndy guj pom qet sniff
me love your secy hips explosive
tkisha qu nhotelin ma expensive
ma ik trunin kur e bon qat dance massive
she already took under her feet
the whole place
A je vet a me najkon?shkoj une e ves
rri shlir me mu i thom
No stress
Cuz Im the king
and youre my princess

Ref.
Gotta make u mine
cause the way u whine
with that glass of wine
u gonna make me
lose my mind 2x

Ta boj qefin sa her tshoh
tfoli veq ty
bohna tjerat qe si njoh
e ta boj me sy
ni kompliment e ndryshon situata
nisim folim per plane afatgjata
une ves sonte a po del?
qka po vesh cilen shoqe pe merr
ik pi saj e vjen me mu nkerr
e vendosim ku sonte bojna SHERR !!

Ref.
Gotta make u mine
cause the way u whine
with that glass of wine
u gonna make me
lose my mind 2x


Lyrics submited by ElitaShala
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019