A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Blasta - Merlin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/04/2017

2017-04-08T17:00:01

Muzika:

Alandy

Muzika & Teksti:

Blasta


Sahere vjen, une sun i rri larg
Saher e shoh, prej vetes une dal

Zemra per ty po rreh nuk po ndalet
Bukuria jote pi djeg edhe malet
Ti se din po ky djali per ty po kallet
Eeoo

Kur po kcen ti kadale
Ti mu zemren ma nale
Si Marilyn Monroe

Tjerat m'dalin perpara
Po un vec per ty u nala
Si magji me m'bo

La la la la
Une vi per ty, ti e di
Ti je bo per mu, une e di (x2)

Sahere vjen, une sun i rri larg
Saher e shoh, prej vetes une dal

Nese zemren ti ma cel, le t'jom i pari
Nese na dy bohem bashk, krejt po ti fali

Kur po kcen ti kadale
Ti mu zemren ma nale
Si Marilyn Monroe

Tjerat m'dalin perpara
Po un veq per ty u nala
Si magji me m'bo

La la la la
Une vi per ty, ti e di
Ti je bo per mu, une e di (x2)

Sahere vjen, une sun i rri larg
Saher e shoh, prej vetes une dal


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019