Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi Alushaj & Ylli Alushaj - Namin Ben Babai Per Djalin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

E kam pritur
Kete gezim
Dasmen per ty
Biri im

Loti rreke
Ti lage syt
Sarroj kurr
Jam djali yt

Refreni

Djal djla
Djal te kam
Si ylli
Qellit tamam

Shperthejn kenget
Jo nuk ndalin
Namin ben
Babai per djalin

2

Si djal
Un kam qen çapken
Gjitmon pa gjun
Ju kam len

Hajde qe te
Puth ne balle
Te gjitha
Ti kesh hallall


Bledi Alushaj & Ylli Alushaj - Namin Ben Babai Per Djalin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Namin Ben Babai Per Djalin".
3. Video është e këngës "Namin Ben Babai Per Djalin", por nuk këndohet nga Bledi Alushaj & Ylli Alushaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledar Alushaj:


Komente 0