Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledar Hoxha - Bore E Bardhe Ne Trebeshine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

bore e bardhe ne trebeshine
mbaje era trendeline
me ere ne gjum me vure
cpate moj qe me semure

shtat gjat belin e holle
faqe kuqe por si moll
me the se ne stan do te vije
buk e uje te me bije

mos u trem moj bora ime
afrohu dhe behu trime
do te rris te bej manare
te te kem per jeten time


Ky tekst u dërgua nga bledar hoxhajBledar Hoxhaj
Publikimi: 17/02/2009
Orkestrimi: Genci Malaj
Video Produksioni: Shqipja Master
Teksti: Populli


Bledar Hoxha - Bore E Bardhe Ne Trebeshine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bore E Bardhe Ne Trebeshine".
3. Video është e këngës "Bore E Bardhe Ne Trebeshine", por nuk këndohet nga Bledar Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledar Hoxhaj:


Komente 0