Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledar Hoxhaj - Ky Flamur Me Ben Krenar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Anembanë e brodha botën
I tregova se nga vij
Jo jo kurrë nuk mu ndan lotët
Për flamurin kuq e zi

Ky flamur ky flamur
I kuq si gjaku
Kudo shkoj kudo shkoj
Më bën krenar
Ktë simbol ktë simbol
E bëj me duar
I them botës jam Shqiptar

I tregova për Shqiponjën
Që un mbaj në kraharor
U tërbua e gjithë bota
Kur simbolin bëj me dorë
Bledar Hoxhaj
Publikimi: 12/11/2018
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Bledar Hoxhaj
Orkestrimi: Vani Rushiti


Bledar Hoxhaj - Ky Flamur Me Ben Krenar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ky Flamur Me Ben Krenar".
3. Video është e këngës "Ky Flamur Me Ben Krenar", por nuk këndohet nga Bledar Hoxhaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledar Hoxhaj:


Komente 0