Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledar Hoxhaj - Dallandyshe Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me rrije ne shkalle o moj
Me qeroje ftua
Dallandyshe vogel moj
O sa shum te dua
Gjysmen haje vet o moj
Gjysmen ma jep mua
Dallandyshe vogel moj
O sa shum te dua

Me gjymat ne dore moj
Me shkoje ne krua
Dallandyshe vogel moj
O sa shum te dua
Mi perplasje gjymat moj
Si sinjal per mua
Dallandyshe vogel moj
O sa shum te dua

Pres te shuaj etjen moj
Ne buzet e tua
Dallandyshe vogel moj
O sa shum te dua
Ngela un i mjeri moj
Ne gjurmet e tua
Dallandyshe vogel moj
O sa shum te dua


Ky tekst u dërgua nga Bledar HoxhajBledar Hoxhaj
Publikimi: 18/06/2022
Muzika: Bledar Hoxhaj & Rino Boci
Orkestrimi: Rino Boci
Audio&Video Produksioni: Elite Production
Teksti: Populli
Klarinet: Novrus Vengo
Llahute: Artur Yzeiri
Makeup: Paruker Estetike EriBledar Hoxhaj - Dallandyshe Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dallandyshe Vogel".
3. Video është e këngës "Dallandyshe Vogel", por nuk këndohet nga Bledar Hoxhaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledar Hoxhaj:


Komente 0