Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledar Kaca & Mirgen Zela - Kenge Per Luiz Ejllin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Luiz Ejlli Nje Talent
Konkurentet Po I Cmende
Me Talent Dhe Zgjuarsi
Ne Mjeshtri Dhe Dashurie
. Per Cdo Gjo Jep Xhevap
Me Shaka E Me Humor Eshte
E Kot Me Bo Hesap Luiz
Ejlli Do Kurore

TEKSTI DY

Luiz Ejlli Kengetar Deri
Ne Eurovizjon E Pelqen
Cdo Shqiptar Ne Big Brother
Eshte Kampjon. Luiz Je
Margaritar Kerejt Publiku
Ty Te Don Dhe Pse KE Shume
Kundershtar S'Do Tja Dish
Ti I Sfidone

TEKSTI TRE

Krejt Shqiptaret Kudo Jan
Luiz Ejllin Ne Zemer Kan
Nuk Thon Kot Me Qen Shkodan
Me Qen Shkodran Tetera I
Bone. Dit E Nat Zgjuar
Qendron Vetem Kiaren
Dashuron Turbullon Edhe
Kullon U.Oooooo Ti
Big Brother E Fitone


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaBledar Kaca & Mirgen Zela
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/01/2023
Muzika: Bledar Kaca & Mirgen Zela
Orkestrimi: Alfred Qemalja
Video Produksioni: Domi Production
Teksti: Munir Hoxha


Bledar Kaca & Mirgen Zela - Kenge Per Luiz Ejllin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Luiz Ejllin".
3. Video është e këngës "Kenge Per Luiz Ejllin", por nuk këndohet nga Bledar Kaca & Mirgen Zela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledar Kaca:


Komente 0