Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi Milioneri - Afrohu (Feat. G Bani)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

afrohu ajde ktu tek un afrohu zemer ca me shum afrohu te njihemi me mir dhe te te puth dhe te te ndej dhe te te .. sa kam deshir
afrohu ajde ktu tek un afrohu zemer ca me shum afrohu te njihemi me mir dhe te te puth dhe te te ndej dhe te te .. sa kam deshir
kur jam ne qefin tim nuk pyes per asnje viktin dim ber dim bledi miljoneri vajzat therasin ndim sonte plako ka nga te gjitha eshte familja qe nuk qin ne cdo feste jemi in nga tirana ne prishtin pershendes te gjith shoket qe ndodhen ne athin
vajzat i lipij si akullore dhe i haj si mandarin kemi skafin ne marin kush pyet per rregullore ajdeni vajza te gjitha ne miljoneri dor per dore jugore verjore fushore dhe malsore te verdha te zeza dhe te bardha qumeshtore vishni te gjitha tangat edhe futuni ne rreshtore tju puth dhe tju ndijej tju mar er si lulebore
afrohu ajde ktu tek un afrohu zemer ca me shum afrohu te njihemi me mir dhe te te puth dhe te te ndej dhe te te .. sa kam deshir
afrohu ajde ktu tek un afrohu zemer ca me shum afrohu te njihemi me mir dhe te te puth dhe te te ndej dhe te te .. sa kam deshir

baber baber baber baber bani g vajza e kemi ne terezi ndaj argetohuni hiqni robat dhe ngrohuni nuk e kemi me te futur buber buber buber baber baber bebir bebir buber me jep nje te puthur si thua don apo sdon apo sodn apo don te kercesh me mua e kuptoj nga syt e tua dhe nga menyra qe me shikon e shoh qe ti ben shenja se si buzet ti kafshon se si e leviz trupin sa her te shikoj un pra lere ca thot mami dhe afrohu ca me shum
afrohu ajde ktu tek un afrohu zemer ca me shum afrohu te njihemi me mir dhe te te puth dhe te te ndej dhe te te .. sa kam deshir
afrohu ajde ktu tek un afrohu zemer ca me shum afrohu te njihemi me mir dhe te te puth dhe te te ndej dhe te te .. sa kam deshir
afrohu.......
afrohu......
afruhu.....dhe te te puth dhe te te ndjej dhe te te sa kam deshirrrrrr

2DIE4

Ky tekst u dërgua nga Goldroger


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: G Bani
Publikimi: 22/11/2014


Bledi Milioneri - Afrohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afrohu".
3. Video është e këngës "Afrohu", por nuk këndohet nga Bledi Milioneri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledi Milioneri:


Komente 0