Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi Polena - Fjala E Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Sa keq, kure shpresa e fundit, zhduket pa kuptim.
Kujdes, me fjalet qe thua, me prehjet e tua,
Jan mbush shpirti im
Sa keq, sa keq me vjen per vetem time sot.
Jam askush, kujdes
Te paktem me kujto, mos harro te kam dashur shume.

Ref.

Fli dhe pak qetesohu shpirti im,
fli dhe pak, gjithqka sot ka nje mbarim
ti, fli dhe pak mos ki frik nuk do te zgjoj askush
shpirt, fli dhe pak, gjithqka sot mori fund.


Ky tekst u dërgua nga Riela


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bledi Polena
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Bledi Polena - Fjala E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Fundit".
3. Video është e këngës "Fjala E Fundit", por nuk këndohet nga Bledi Polena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledi Polena:


Komente 0