Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bled - S'mun Me Mu Me Fol  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

27/09/2019

2019-09-27T17:06:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'mun Me Mu Me Fol" kënduar nga Bled.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bled i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bledi VR:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet