Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Motra Ime

Motra ime e veqant ,
Qe ne thot mua,je elegant
Ajo e ka emrin....Bleon
Dhe une i them je e bukur si gjithmon
Sa her jam i merzitur,
Ajo me ngushellon
Sa her jam i zemeruar,
Ajo me qeteson
Kjo eshte motra ime
Qe edua si gjithmon.

- poezi nga Blendi Leci


- Poezia u dërgua nga Madriljen1 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet