A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Familja Ime

Shum vjet kaluan
Qe un kur kam lindur
Menjeher ne at qast
Qe kam familje jam bindur

Dikur thosha
Ne shkoll do shkoj e t'ju krenoj
Tani at Fjal
Une e kujtoj

Familjen time
Kurr s'do ta harroj
Dhe mamin e babin
Me mua do ti krenoj

- poem written by Blendi Leci


- Submitted by Madriljen1 -

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  23

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019