Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blendi Xhepa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Blendi Xhepa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 20 Mars 2021, Blendi Xhepa publikon videoklipin "Oj Dera E Xhenetit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Blendi Xhepa

Komente 0