Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Blentina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Blentina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 3 Maj 2017, Blentina publikon videoklipin "Se Po Du"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Eliza Markiq

Neshi Cakolli

Ardita Begu

Marigona Vitia

Erza

Arjanita Shala

Katrin

Eli Qorri

Sarentina Cako

Tags: Blentina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet