Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Kombëtaren


Kombetarja

Ju na zbardhet faqen
dhe na bete te gezuar
Lojtaret tone a e dini
sa shume ju duam...

Serbia Qofte e mallkuar
rafte nen dhe atyre
do ju kthehet qka
na kane bere ne...

Edhe pse humbet me
8 tetore nuk ka lidhje
sepse juve gjithmone te luani
ju ka pasur hije.

- Poezi nga Bleona MiftariZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente 1