Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Ik Mëso Si Dashurohet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ik Mëso Si Dashurohet".
3. Video është e këngës "Ik Mëso Si Dashurohet", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Ik Mëso Si Dashurohet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Teksti:

Agim Doçi

Muzika & Orkestrimi:

Edmond Zhulali

Këngë e albumit:

"Me Yjet"

Këngë e albumit:

"Vetem Elrodi"

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Per Ty"

Këngë e albumit:

"Ik Meso Si Dashurohet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Hiqmu qafe me mashtrime
Se modern nuk mund të jesh
Nuk bën pjesë në jetën time
Sytë e tu kanë vetëm epsh

Asnje vajzë nuk të afrohet
Sepse ti je thjesht rrugaç!
Ik mëso si dashurohet
Hik! Largohu! S'të përkas!

Ik mëso si dashurohet
Por ta dishë nuk është e lehtë
Të urrej apo të dua !!!
Ky nuk është problemi jot!
Janë pa vlerë paratë e tua
Dhe ato s'më joshin dot!

Dhe gjithë jetën do të pres
Që t'më vij veç ëndrra ime
Ti rrugaçi i pa shpres
Mos më mbush kot me premtime


Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet