A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Bleona Qereti - Nuk Me Mashtron Dot


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1997

1997-12-01T00:00:00

Song from the album:

"S'me Behet Vone"

Participating in

Festivali i 36-të në RTSH


Sytë e tu i shoh
Në erësirë shkëlqejnë
Si një diell që ngroh ata më ngazëllejnë
Kam kohë une s'të kam parë

Buzët më digjen zjarr
Ah kjo ndjenjë e parë
Të shoh dhe nuk di si të jetoj pa ti
M'i trete këta lot në sy

Nuk më mashtron dot
Për ty nuk ka më lot
Largohu ti prej meje
Gjë s'kërkoj prej teje
Ç'do gjë tani mbaroi
Më unë s'të dashuroj

Po pse pse po më mundon
A e di rinia shpejt kalon
Po pse pse ç'do gjë mbaron
Se fati fati na tradhëton


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019