A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Bleona Qereti - Lermëni


Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1995

1995-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Nese Me Do Fort"

Participating in

Festivali i 34-të në RTSH


lermëni të qetë përse ju nuk më lini
Si fëmijë të ndrydhur pse ma bani
Më rrethuat me mure shtretër libra
Oh këto sende kaq të të ftohta

Lermëni Lermëni
A po kuptoni nga kujdesi juaj mend po çmendem

A kuptoni se ky morali juaj
shpirtin ma shqetëson ma trazon
Po më mbyllni si sgërsirë në rrjetë
S'po shijoj këtë jetë

Lermëni unë s'ju përkas juve
Lermëni t'arrijë atë që e dua
Se ajo që dua është jeta ime
Më përket vetë mua


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019