Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Bleona Qereti - Bla Bla Bla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Edmond Zhulali

Teksti:

Jorgo Papingji

Këngë e albumit:

"Gjitmone Elrodi"

Këngë e albumit:

"Ik Meso Si Dashurohet"
Ti vetem flet dhe vetem flet
Dhe veten tende se degjon
Pergjigje fare ti nuk pret
Por nuk do te jet keshtu gjithmone

Dhe dashuria flutruon
Dhe hiri te ka ra ne sy
Me bla bla po me mbulon
Dhe se shikon qe sjam per ty

Refreni..
E dua , Se dua ,E dua ,Se dua
TE dua me thuaj q`mendesh ti per mu
Te dua me thuaj perralla te degjoj
Te dua me thuaj se nuk jeton pa mu
Te dua dhe thua por une nuk te besoj

E di e di ti sot ke rene ne dashuri
Po ti se di a dua te me duash ti

Ti vetem flet dhe vetem flet
Dhe veten tende se degjon
Pergjigje fare ti nuk pret
Por nuk do te jet keshtu gjithmone

Dhe dashuria flutruon
Dhe hiri te ka ra ne sy
Me bla bla bla po me mbulon
Dhe se shikon qe sjam per ty

Refreni..

E dua , Se dua ,E dua ,Se dua

TE dua me thuaj q`mendesh ti per mu
Te dua me thuaj perralla te degjoj
Te dua me thuaj se nuk jeton pa mu
Te dua dhe thua por une nuk te besoj

E di e di ti sot ke rene ne dashuri
Po ti se di a dua te me duash ti


Ky tekst u dërgua nga Altesa
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet