Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Mos E Prish Magjine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  19

Ne cdo hap te dites time
sme ndahet nje djale
Me thote; dashuria
me treti te gjalle

Do te pres gjithe jeten time
o luja me vese
Po pa puthur buzen tende
nuk besoj te vdes

I pergjigjem e menduar
djale o more djale
Ai zjarr I perveluar
ty te mban te gjalle

(refreni)
As nje vit e as nje shekull
Ti ske pse te presesh
Po te puthesh buzen time
shume i ri do te vdesesh

Lere shpirtin te te ndizet
flake nga fantasia
po e puthe buzen time
prishet gjithe magjiaNuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Xhevdet Gashi
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Xhevdet Gashi


Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:


Komente 0


Bleona Qereti - Mos E Prish Magjine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos E Prish Magjine".
3. Video është e këngës "Mos E Prish Magjine", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.