Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Vetemmashtrimi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetemmashtrimi".
3. Video është e këngës "Vetemmashtrimi", por nuk këndohet nga Bleona Qereti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bleona Qereti - Vetemmashtrimi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Nese Me Do Fort"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00Sdua te kujtoj i dashur ate nate
Kur ti su ktheve ne shtepi
Ne te gjithe te pritem te pritem gjate
Me ankth me zemer te ngrire

Dikush trokiti sa zbardhi agimi
Trupin tend pa ndjenja e kishin gjetur
Te droguar buze nje lumi
Perse i dashur perse

Dashuron ti ciltersisht
Une te njoh i shtrenjti im
U tradhtove pabesisht
Qe vetevrasje ky shgenjim

Pa shiko i shtrenjti im
Me sa joshje na fton jeta
Sot ti ke nje deshperim
do kaloje por jo nga droga

Pse i dashur gjete per sherim
Nje ampule ne terr te zi
Droga eshte nje vetemmashtrim
Ta sjell vdekjen me stoli


Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet