Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bleona Qereti - Ktheje Koken Pas  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/01/2009

2009-01-19T13:18:01+00:00ktheje koken pas mos me le
kaq keq sa te dua ende nuk
e more vesh ,kurr i vetem sje
gjithmon sin harrem se zbulova
cila po te pelqen

ti se ke iden ne qfar gjendje
jam zemra ime diqet si nje
vullkan,ti se ke iden se me ato qe rrin
nuk afrohen joo as te gjuri im
(ref)
ajo qe ke pran po ta humb
ket nat boju djal i mir e
mos u knaq me pak
lojrat qe ti ben nuk pin uj
tek unë zjarri im eshte aj
qe ty te ngroh me shkum

ktheje koken pas mos me le
kaq keq sa te dua ende nuk
e more vesh ,kurr i vetem sje
gjithmon sin harrem se zbulova
cila po te pelqen

ti se ke iden ne qfar gjendje
jam zemra ime diqet si nje
vullkan,ti se ke iden dhe sme sheh ne sy
se e lindur jam te jetoi me ty

(ref)
ajo qe ke pran po ta humb
ket nat boju djal i mir e
mos u knaq me pak
lojrat qe ti ben nuk pin uj
tek unë zjarri im eshte aj
qe ty te ngroh me shkum


Ky tekst u dërgua nga  ibadete
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet